• ראשי
  • פרויקט שער לטכניון

פרויקט שער לטכניון

פרויקט שער לטכניון מהווה הזדמנות חד פעמית ואחרונה לרכוש דירה באחד מאזורי הביקוש האחרונים בנשר. הבניין יבנה ברחוב המרגנית, המהווה חיץ בין שכונות גבעת עמוס ורמות יצחק, במרחק הליכה משער הטכניון – המכון הטכנולוגי לישראל. בסביבת הבניין ניתן למצוא גני ילדים, מרכזי בילוי וקניות. מיקומו של הבניין הופך אותו אטרקטיבי הן למשפחות צעירות והן למשקיעים.

הדירות בפרויקט משווקות במסגרת "תוכנית מחיר למשתכן" בלבד ונמכרות בהוזלה משמעותית של כ- 30% ממחיר השוק.

הבניין, בן 10 קומות, נמצא בשלבי תכנון מתקדמים. הבניין מתוכנן לדירות בנות 3 ו-4 חדרים עם מחסן וחניה פרטית לכל דירה.

מידע למשתכן

הזכות לרכישת דירה במסגרת תוכנית למשתכן נקבעת בהגרלה. על מנת לקבל תעודת זכאות ולהירשם להגרלה יש להיכנס לאתר: http://www.dira.moch.gov.il

תוך שלושה ימים ממועד ההגרלה יקבלו הזכאים הודעה בדואר האלקטרוני ו/או בדואר רשום, על זכייתם או אי זכייתם בהגרלה. הודעת הזכייה תלווה במספר סידורי אשר מציין את מספרו של הזוכה בתור לבחירת דירה בפרויקט בו הוא זכה (שימו לב: זוכה בעל מספר סידורי נמוך בוחר ראשון).

עם גמר התכנון של הבניין, בצמוד לאישור הגורמים המקצועיים במשרד השיכון, תזמן חברתנו את כל הזוכים לפגישות אישיות/קבוצתיות עם נציגי החברה, בהן יינתן כל המידע הנחוץ לצורך המשך התהליך ובחירת הדירה. במהלך כל התקופה נציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם על מנת לתת מענה לשאלותיכם. לנוחיותכם, ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון או במייל (כפי שמופיע בלשונית צור קשר).

לאחר פגישות ההסברה תיקבע פגישה אישית עם הזוכים, לפי הסדר שנקבע בהגרלה. בפגישה זו יוקצו לכל זוכה 30 דקות לבחירת דירה. במעמד זה החברה רשאית לגבות מקדמה בלתי חוזרת על סך 2,000 ₪ על חשבון התשלום הראשון. יש לציין כי הזוכה אינו רשאי לשנות את בחירתו לאחר הפגישה מכל סיבה שהיא. לפגישה יש להגיע עם הודעת זכיה ותעודה מזהה.

אנחנו ממליצים לנצל את הזמן שבין הזכייה ועד לפגישה האישית עם נציג מחברתנו לבירור יכולת המימון מול הבנקים, לרבות הון עצמי. כמו כן, כדאי מאוד לבחון את הדירות ולקבוע סדר עדיפויות עוד בטרם הפגישה האישית.

בתום הפגישה האישית ייקבע מועד חתימת חוזה הרכישה, כאשר מועד החתימה יתקיים תוך 5 ימים ממועד בחירת הדירה. במעמד זה יחולק לזוכים "זכותון מחיר למשתכן" של משרד בינוי והשיכון.

שימו לב: המידע המחייב בכל הקשור לפרויקט הוא זה המופיע באתר משרד הבינוי והשיכון. המידע באתר החברה הינו לרקע כללי בלבד.

בכל מקרה של אי עמידה בכל אחד מהמועדים שנקבעו לעיל (בכל שלב שהוא), לרבות במקרה בו הזוכה לא הגיע במועד בחירת יחידת הדיור, ו/או לא הגיע לחתום על הסכם המכר בתאריך שנקבע, יהיה משרד הבינוי והשיכון רשאי לפסול את הזכייה ו/או לשנות את מיקומו בסדר בחירת יחידות הדיור, לפי שיקול דעתו של משרד הבינוי והשיכון.

השלבים המצוינים לעיל עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון.

עידכון 29.04.2018

 ניתן לעיין בתוכניות הדירות.

 התכנית לפני קבלת היתר. יתכנו שינויים ע"פ דרישות הוועדה מקומית. ההדמיות הינם ראשוניות ולצורך המחשה תלת מימדית של הבנין בלבד.

 תוכניות דירה - נשר שער לטכניון